O FIRMIE

SKRAPBUD

SPECJALIZUJEMY SIĘ W TWORZENIU WYSOKICH OBIEKTÓW BUDOWLANYCH

Nasza firma specjalizuje się głównie w wykonywaniu wysokich obiektów budowlanych. Dlatego też nasza siedziba znajduję się w Warszawie. Jednak jako nieliczni w Polsce jesteśmy także nastawieni na kontakty międzynarodowe. W zakładce realizacje posiadamy nasze portofolio w którym zawarliśmy przykładowe prace. Jesteśmy firmą działającą na rynku budowlanym już od blisko dziesięciu lat co pozwala nam przełożenie swojego doświadczenia na dokładność w wykonywaniu tak skomplikowanych prac. 

Wszelka działalność prowadzona przez naszych specjalistów jest okraszona wsparciem naukowym , prawnym oraz wielu innych osób. Zadbamy o wszystkie możliwe problemy poczynając od wad fizycznych a kończąc na wadach prawnych. Oba te systemy staramy się w jak największym stopniu połączyć bowiem w takim wypadku możemy zagwarantować pełną stabilność dla klienta. Klient podpisuje przed wykonaniem pracy umowę wstępną która tłumaczy jakie prace będą wykonywane oraz w jakim terminie. Za każdy dzień zwłoki z własnej strony obniżamy swoje zyski wobec czego klient ma 100% gwarancji naszej rzetelności oraz dążenia do spełnienia celu. Prace zazwyczaj trwają bardzo długo wobec czego klient powinien uzbroić się w cierpliwość  jednak z pomocą inspektora nadzoru budowlanego prace powinny przebiec bez większych problemów a inwestor w tej sytuacji może mieć swojego „adwokata” na miejscu. Naszym zdaniem takie gwarancje dają klientowi pełną gwarancję wykonania zadania oraz spełnienia świadczenia z naszej strony. Warto jeszcze wspomnieć słów kilka o kadrze jaką posiadamy. 
Oprócz wykwalifikowanych pracowników posiadamy także inżynierów , prawników , menadżerów oraz inspektorów którzy zapewnią pełne wsparcie dla prowadzonej budowy.
Darmowa strona www - zrób ją sam!